تاسیس یک نیاز و تداوم ، یک هنر است

گل بوته سلامت با هدف تداوم با هنر صداقت عدالت کیفیت در سال 1393 تاسیس گردید.
قبل از تاسیس برای داشتن تداوم از بهترین متخصصین در حوزه های مرتبط مشاوره اخذ شد و با این باور شرکت تاسیس گردید همچنی سعی بر آن داشتیم تا بهترین ها را کنار یکدیگر قرار دهیم و اینگونه خانواده ما شکل گرفت.
هنر تداوم بر 3 اصل استوار است که خانواده ما سعی بر آن داشته این 3 را همواره در عمل  الگو قرار بدهد.
صداقت 
ما بر این باوریم باید اطلاعات محصولات به طور صحیح در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد و نیازی نیست با اطلاعات واهی صرفا محصول را از انبار به بازار بفرستیم زیرا بی شک در آینده دیگر سهمی از بازار برای متقلبین باقی نمی ماند.
عدالت
ما معتقدیم بیشترین رابطه فی ما بین شرکت تجهیزات پزشکی با بیماری هست که شاید هرگز همدیگر را نشناسند و تحمیل هزینه زیاد بر بیماری به دور از عدالت هست.
از دیگر تلاش های ما ارتقای سطح پزشکی بوده از همین رو سعی داشتیم در حد توان خود بین سرشناس ترین پزشکان جهان در حوزه های تخصصی خود با پزشکان کشور ارتباط برقرار کنیم.
کیفیت
بی شک پزشکان محترم و مجرب میهن ما در کار خود به دنبال بهترین نتیجه هستند و در ذات آنها همیشه احساسات نسبت به مراجعین موج میزند و بیمار را عضوی از خانواده خود میدانند. با توجه به این مطلب سعی داشتیم محصولات با کیفیت و معتبر جهانی را وارد بازار کنیم و البته در آینده نزدیک سعی در انتقال تکنولوژی تولید آنها در کشور نماییم.
همواره سعی بر این داریم بیش از یک شرکت در سیستم پزشکی به جامعه پزشکان و مردم خدمت کنیم از همین رو همواره ارتباط خود را با شما به بهترین نحو حفظ میکنم و همیشه برای شما در دسترس هستیم.