Archimedes – Jak generovat dělat nic

Posted on Posted in دسته‌بندی نشده

Rychle dopředu dvě období. Sandy zorganizovala své webové stránky a poté, co se snažila provozovat drahé PPC klíčová slova, objevila tato dáma několik alternativ, pokud jde o generování nadšení.

Uvědomuješ si, že všichni skončí, že zestárne, že se zhorší a odjede? To je život! To je realita! Stačí se soustředit a natočit správnou péči o věci, které jsou nejdůležitější, nebo zanedbáváte každou z nich? Nemáte navždy a statistiky ukazují Zlaté husí tenisky, že hodně mužů zemře kolem 75 let a žen ve věku kolem 85 let, rozhodně se bude lišit v závislosti na tom, kde žijete a na vašem lifetstyle.

A přeměnit se na milionáře, i když je recese, je obzvláště jednodušší, čím mladší se stanete. Dokonce i dospívající se mohou naučit cestu k dosažení mimořádného bohatství, snadno se stát milionáři v rekordním čase, když vědí, jak od raného věku. Jediné, co možná chtějí začít, jsou tato sedmná tajemství. Člověk je mladší osoba, snaží se o to. Uvnitř jsou starší, neustále. čas na realizaci těchto tajemství, ačkoli je nejdůležitější učit se ona nebo ona. Naučili jsme se jim úkol. Ujistěte se, že se to učí, když jsou mladí a musí být schopni hromadit velké bohatství.

Pokud byste snížili minimální mzdu, pravděpodobně by více lidí získalo obchodní příležitosti. Více zaměstnavatelů by zvýšilo jejich nábor a rozšiřovalo své podnikání nohem rychleji. Online obchodní obchodování “Start-Ups” by se vynořilo po celou dobu, kdy se vstup minimalizuje. Čím více nových Start-Ups by zvýšilo šance na vznik nových průmyslových odvětví, které by mohly vést Golden Goose Shop k pokročilejším a vyšším placeným pracovním příležitostem.

“Jsem zvrhlík,” říká. “Jak vtipné.” myslí si. Ženy často takové výpovědi zcela odmítají, až o tři roky později, když si uvědomí, že má sex se psem. Sluneční žárovka by mohla zhasnout a ona bude mít na paměti více či méně dat, kdy jí řekl, že podvádí svou milenku.

Teď řekni, že mají perfektní produkt. Řekněme, že kvůli tomuto článku se jedná o tenisky Golden Goose, které položí zlaté vejce. Dokonalý výrobek byste nepředpokládal? Něco, co by přitáhlo všechny! A přesto jste nepřesunuli žádné z vašich zásob zlatých hus. Možná jste prodali jeden v průběhu minulého roku, a to s vaší atkou. Co můžete dělat teď?

Nebo jen malá divočina; koupit nemovitost, kterou si někdo pronajal, aby byl schopen milých přátel, rodina se stala trochu nefunkční a zničila tuto metodu. Mám na mysli počet děr, které jsou skutečné světové stěny, věci na podlaze (špatné věci), každé světlo je rozbité, tráva je mrtvá, dostanete nápad. Pronajme si dumpster a vytrhněte koberec, opravte stěny, oplodněte trávník a vybírejte nějaký pěkný obraz. Pak jej prodat a učinit dalších 55 000 dolarů. Reno nás stálo za $ 30k, zájem o $ 8K, náš čas $ zdarma a čistý zisk. Může vyžadovat standardní dovednosti a obvyklý smysl.