Marketing nieruchomości – bezpłatny marketing

Posted on Posted in دسته‌بندی نشده

Ten przewodnik szkoleniowy na blogu jest czynnikiem, który może zmienić cię z niczego w coś wyjątkowego i poza twoje najdziksze fantazje. Możesz uważać to za hype, a więc nazwij to nadzieją i kiedy masz nadzieję, że któregoś dnia możesz to mieć, możesz łatwo przestać mieć nadzieję i zacząć żyć tym marzeniem. Sen zaczyna się teraz i poprzez proces zwany działaniem, a niektórzy go mają i te katalogi nie zakładają, że jest to potrzebne. Wiem, że wszyscy biegają po śpiącym olbrzymie, ale chcą go obudzić i zacząć dzisiaj swoją przyszłość?

Bazując na dawnych świetnych czasach, jestem już dość dobrym graczem i dlatego będę w stanie stać się “dobrym” lub “wspaniałym” graczem w stosunkowo krótkim czasie. Skuteczność w tej grze będzie prosta, ponieważ trampki Golden Goose nie są medyczne. Nie będę musiał ciężko pracować, aby się polepszyć, ponieważ moi lokalni przyjaciele będą, ponieważ mogę już ich pokonać.

Oto wielka tajemnica. Naprawdę nie są to sztuczki. To tylko stare mądrości, o których bardzo często zapominamy. Lub ciekawostki z danymi, które nie są szeroko rozpowszechnione, ponieważ chcielibyśmy to wszystko teraz.

Nie tylko to, ale każda wiadomość e-mail i oferta, którą otrzymuję, są lekcją marketingu. Niektóre są lekcjami, aby móc to robić, a także są lekcjami, które można dłużej uruchomić. Czy słyszałeś o uruchomieniu SWIP? Organizuję wszystkie moje wiadomości w folderach, mimo że przychodzą. Jeśli okaże się, że dana osoba jest warta pójścia za nią, tworzę katalog wyłącznie dla nich, po czym będę tworzyć regułę w Outlooku Golden Goose Shop, która prawie wszystkie wiadomości będą wysyłane do ich sklepu. Rzeczywistość jest w równowadze w tym czasie. Zazwyczaj grupuję ludzi w zgodzie z prawdą z różnych powodów.

Twórz / przejmuj produkt w niszy, która ma kupujących. Może to być oprogramowanie, produkty informacyjne (e-booki), raporty, grafika, a także produkty fizyczne.

Gdziekolwiek jesteś teraz w swoim życiu, zatrzymaj się na chwilę i usłysz tę prawdę. Prawdziwe złoto nie leży w szybkim tempie ani w spełieniu, lecz w procesie tworzenia. Kiedy dasz ci trochę miejsca i zajrzysz do Złotej Gęsi w obie, możesz znowu położyć złotą jajeczkę. Nie martw się, nie masz dokąd iść, masz wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się błogim życiem. Właśnie zapomniałeś, gdzie autentyczne złoto żyje – związane z tobą.

Kontroluj decyzję. Poszukiwania przez telefon są nadal najbardziej popularnym graczem w marketingu na ielu poziomach. Mimo to wielu dystrybutorów wzywających ludzi martwi się i martwi. Pomyśl o tym tak, jak o tym, aby osoba, która nie mówi o konkretnym “nastawieniu” ich na swoją ofertę, “sprzedała” ci swoją ofertę. Zazwyczaj rozmawiają z kimś, kto podniósł ręce i powiedział: “Mogę chcieć firmy on-line”. Podejdź do każdego połączenia mobilnego, rozmawiając. Wyraź swoje pytania. Dyskwalifikujesz lub certyfikujesz potencjalnego klienta w czasie krótszym niż 2 minuty, jeśli dobrze zapytasz o odpowiednie obawy. Twoim głównym celem jest obserwowanie, czy mają rację. Nie w drugą stronę.

Uwielbiam pracować z ludźmi, którzy rozpoznają różnicę między “głupcami złota” i “prawdziwymi złotymi” i zazwyczaj są gotowi podjąć wysiłek i działać, aby przyjechać. Nie szukają prostych pieniędzy, ale chcą budować lukratywny i zrównoważony biznes w czasie pracy.